Шевченківський конкурс

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі.
Т. Шевченко

Швидко промайнули перші місяці цього навчального року. Студенти адаптувались до навчального процесу і вже готові здобувати свої перемоги. А листопад дійсно щедрий на різні події. Одразу після написання диктанту національної єдності студенти малу змогу проявити свої творчі здібності у першому етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Сьогодні Тарасове слово зазвучало по-новому. Це не просто думки видатного поета, а й те, що ми відчули серцем і що набуло нового значення. У кожного в цій війні своя історія, і кожному було що сказати.

Наші переможці;

І місце  — Толкачова Вероніка, група ТМ-194

ІІ місце — Леонтьєв Станіслав,  група ТМ-194

ІІІ місце посіли студентки Мезенцева Дар’я з групи ТМ-194 та Пушкар Дарина з групи ТФ-109.

Викладацький та студентський колектив вітає переможців і бажаємо впевнено крокувати до перемоги в наступному обласному етапі.

Тетяна Яровенко