З ВІРОЮ В ПЕРЕМОГУ

Сьогодні, у Міжнародний день волонтера, ми  висловлюємо щиру подяку кожному, хто докладає зусиль, своєю щоденною працею наближаючи перемогу України. Серед таких людей  і наша колега — вишукана й тендітна, та  водночас мужня й незламна Тетяна Сергіївна Яровенко.

Гідно приймати виклики часу здатна лише сильна особистість, внутрішньо багата й цілісна. Війна всім нам кинула суворий виклик, і ми всі вчимося жити в нових реаліях. Тетяна Сергіївна змогла подолати відчуття жаху, відчаю, втоми, порожнечі і, надихаючись подвигом українців на всіх фронтах, зайняла свою лінію оборони Батьківщини. Як викладач української літератури, вона відкриває студентській молоді могутнє й величне українське слово, і воно, забарвлене  її щирою любов’ю, відгукується в юних серцях патріотичним чуттям. Сучасні цікаві онлайн-заняття,  тонке розуміння психології підлітків і молоді, бажання й уміння співпрацювати з  батьками студентів, дієві й красиві виховні заходи – це ж усе величезна робота небайдужої талановитої людини, спрямована на те, щоб країна гідно витримала такі важкі часи.

Але Тетяна Сергіївна на цьому не зупиняється, шукає й знаходить можливість допомагати вистояти тим, хто на передовій. Щодня вона докладає сил і душі до того, щоб у наших захисників і захисниць були смачні обіди. Не афішуючи своєї діяльності, отак просто, органічно, як дихати… І от раптом дізнаємося, що наша колега в переддень волонтера нагороджена медаллю «За гідність та патріотизм» від Всеукраїнського об’єднання «Країна» та Громадської організації «Паляниця Харків». Пишаємося! А вона – радіє, але не отриманій медалі, а тому, що в рідному прифронтовому Харкові для волонтерів було влаштовано справжнє свято, з виступами дітей, повною глядацькою залою. Як кілька місяців тому раділа заторам на харківських вулицях (місто оживає!) або світлинам з весілля колишніх студентів (відроджується звичне життя!)

Чудова дочка чудових батьків, продовжувачка філологічної династії, дружина, мама, талановита викладачка, щира патріотка й волонтерка, Тетяна Сергіївна сьогодні мріє про одне – якнайшвидшу перемогу України. Хай ця мрія неодмінно здійсниться!

З Міжнародним днем волонтера усіх причетних!

Тамара Лавренко