НАШІ ВОЛОНТЕРИ

Міжнародний день волонтера — свято, яке по праву сьогодні — одне із головних свят. Бо слово «волонтер» для багатьох українців — це синонім до слів «порятунок», «боротьба», «відданість», «щирість», «зробите неможливе».

Саме волонтери є неймовірною підтримкою для всіх постраждалих від війни, для всіх військових. Це люди, які з 24 лютого без вихідних, відпусток і ротацій роблять велику справу: вони тримають наш фронт у тилу. Адже ми нація незламних, нескорених, сильних і небайдужих. Такі люди є і в нашій коледжівській сім’ї. Це студентка першого курсу групи ГРСФ-133 Островська Катерина та її батьки. Ця неймовірна родина з перших днів війни робить все для нашої перемоги. Натхненної вам праці! Нехай не вичерпується джерело вашої енергії!

Ще одна студентка цієї ж групи теж має волонтерський досвід.

Паутова Ірина: «Мене звуть Іра, я навчаюсь в групі ГРСФ-133.  Раніше я була активісткою Первомайського молодіжного хабу «Комора». На початку війни багато людей почало ходити туди і плести сітки для наших військових, в тому числі і я приходила допомагати. Дуже подобалося займатися волонтерством, адже тоді я розуміла, що роблю щось для нашої країни. Це була не дуже велика допомога, але ж все починається з чогось маленького.

Також у мене є багато знайомих волонтерів, які допомагали людям,  яким довелось тікати з рідної домівки через війну.  Бути волонтером — важлива та важка робота, особливо в теперішній час».

Разом до перемоги!

Тетяна Яровенко