30 листопада проходила конференція, присвячена 300-річчю з дня народження видатного українського мислителя Г. С. Сковороди. Тема конференції «Г. С. Сковорода – нескорений дух українства» в повній мірі відображає важливість події, яка відзначається в усій Україні. Студенти другого курсу груп Ф-261 і  Ф-262 взяли активну участь у конференції.

Студентки Кострова Віталіна, Кокош Валерія підготували змістовні доповіді, які розкрили життєвий шлях Г. С.  Сковороди, його філософські погляди. Вікторія Могильова ознайомила учасників конференції з харківською темою у житті філософа. Український мислитель обрав долю філософа-мандрівника, і улюбленими місцями його подорожей була саме Харківщина. Тут він зупинявся у своїх друзів, написав свої «Байки харківські», тут і закінчився його життєвий шлях.

Завершилась конференція проведенням вікторини на розуміння основних положень філософії Г. С. Сковороди. Провідними темами філософських поглядів Г. С. Сковороди є ідея свободи, щастя і християнської моралі. Усвідомлення цих тем дає можливість зрозуміти менталітет українського народу і красу його душі.

Чумак Н. В., викладач суспільних дисциплін
Неонета О. В., викладач історії

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии запрещены.