Досягнення наших студентів

Практика та робота за кордоном для студентів Харківського кооперативного торгово-економічного фахового коледжу – це реальність! Це не тільки можливість продемонструвати свої уміння та навички, а й навчитися новому, корисному та цікавому. Студентка групи Т-406 Тимохіна Анна-Марія розповідає про свій досвід роботи у Німеччині.

З початком повномасштабного вторгнення, я була змушена тимчасово переїхати у Німеччину. Певний проміжок часу жила у різних таборах для біженців, не знала, що робити далі і які будувати плани. Але я зібралася і вирішила підкорювати столицю Німеччини. Переїхала, почала шукати роботу і знайшла вакансію у готелі Presit Tale Berlin. Пройшовши співбесіду, мене взяли на роботу у ресторан у сферу сервісу, тобто в залежності від ситуації я працюю офіціанткою, барменом, баристою або хостес. Спілкуюся я англійською та німецькою. Звісно, спочатку було складно в новому колективі та з клієнтами, але завдяки знанням, які я отримала в коледжі, завдяки нашим викладачам, мені набагато простіше, бо всі навички, придбані в коледжі, мені знадобилися в моїй професійній діяльності. Я неймовірно вдячна Кухтіній Ірині Михайлівні, яка зробила неймовірний вклад у мій розвиток в сфері туризму та готельно-ресторанної справи, та Пазій Анні Валентинівні, завдяки їй, моя англійська на високому рівні і це значно полегшує моє перебування за кордоном.

Ця робота — цікавий досвід, проте я сподіваюся якомога скоріше повернутися до України та продовжувати вдосконалюватися вже вдома.

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии запрещены.