Шевченківські читання-2023

Шевченкове Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!звучало на барикадах Революції Гідності – і лунає сьогодні в лавах бійців-захисників України; кликало митців різних часів до творчості – і надихає нашу молодь на щире слово й вільну думку.  Саме ці рядки Кобзаря стали темою Шевченківських читань, що пройшли в Харківському кооперативному коледжі 8 березня 2023 року.

У конкурсі читців, що відбувся в онлайн-форматі, взяли участь студенти всіх курсів. Самостійний вибір поезій, демонстрація власного розуміння прочитаного, творчий підхід до художнього оформлення свого виступу — усе це свідчить про свідомість і вдумливість наших студентів, сформовану читацьку компетентність, розвинений естетичний смак і чітку громадянську позицію.

Поетичні рядки лунали то гнівно й гостро, то  задумливо й журливо, то задушевно й лірично,  але  всі вони викликали захоплення слухачів і членів журі (переконайтесь самі: відео_1, відео_2).

Переможницею конкурсу читців  стала студентка групи ТМ-194 Аліна Чулганська.

Друге місце розділили студентка групи ГРС-231 Марія Кондратенко та студентка групи ГРСФ-133 Марія Варіч.

Третє місце посіли  студентка групи ГРС-232 Марія Овечко та студентка групи Ф-262 Марія Низола.

          Особливу відзнаку від журі отримала ще одна учасниця – студентка групи ГРС-231 Вероніка Шевченко.

          А от найбільше глядацьких симпатій зібрав студент групи ТФ-109 Антон Кучков, за виступ котрого проголосувало найбільше учасників інтерактивного опитування, організованого в телеграм-каналі пресцентру студентської ради ХКТЕФК.

          Пишаємося нашою молоддю і безмежно дякуємо захисникам України, які виборюють для юнаків і дівчат право вільно жити  «на оновленій землі», де «Врага не буде, супостата, А буде син, і буде мати, І будуть люде на землі».

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии запрещены.