День числа Пі

14 березня у світі відзначається одне з  самих незвичайних свят – «День числа Пі». Чому 14 березня?  Бо число   3,14… (третього місяця, чотирнадцятого дня). Захід, присвячений цьому числу, пройшов і в нашому коледжі.

Студенти прослухали  повідомлення, подивилися відеофільм про історію виникнення та традиції святкування Міжнародного дня числа «Пі».

Крім історії цього загадкового числа були презентовані цікаві факти його обчислення відомими математиками, рекорди запам’ятовування, застосування його у різних науках.

Для того, щоб побачити значення цього числа для нашого світу, не потрібно бути математиком: Пі проявляється в усьому, що нас оточує!

Сподіваємося, що, можливо, хтось із вас у майбутньому відкриє нову невідому сторінку в історії цього прекрасного й загадкового числа!

З Днем π!