Досконалості досягають практикою

16 січня 2018 року відбулася конференція на тему: «Сучасні методи і форми обслуговування на підприємствах ресторанного господарства та новітні технології в приготуванні страв і кондитерських виробів» за підсумками практики студентів IV курсу спеціальності «Виробництво харчової продукції» .

Студенти на якісно новому сучасному рівні презентували свої доповіді. Змістовний аналіз роботи баз практики — наших постійних партнерів: готельно-ресторанного комплексу «Харків-Палас», ресторанів «Традиція», «Охотний двір», «Слобідська садиба» — дозволив обговорити актуальні питання в ресторанній індустрії та обмінятися досвідом їх роботи. Особливо значущим в проходженні практики, як наголосили доповідачі-студенти, стало занурення в світ хайтекових технологій. Ґрунтовно, цікаво про це розповідали

Митровака А., Щербак А., Гузенко Р. (група ТХ-420);

Шинкарьов М., Здоровцова Ю., Горючкіна Л. (група ТХ-421).

Завітав на конференцію до студентів наш випускник  Івасенко Богдан – шеф-кухар ресторану «Sewenburgers». Він поділився професійними  секретами, дав настанови на успішне працевлаштування.

Безумовно, студентська конференція — це дієва форма підвищення професіоналізму.

Циклова комісія харчових технологій та ресторанного бізнесу вітає всіх студентів ще з одним важливим кроком до вирішального іспиту – комплексного екзамену зі спеціальності.

Успіхів Вам!