Підсумки семестру у святковому форматі

25 січня у Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі на запрошених до актової зали  чекало незабутнє свято «Vivat,  студенте!»

У своєму арсеналі наше студентство  має два цілком законних і безумовно офіційних  свята: Міжнародний день студента, який відзначається 17-го листопада, і Тетянин день — 25-го січня. Традиційно в нашому коледжі цього дня підбиваються підсумки першого семестру.

Урочисте відкриття: студентський гімн «Gaudeamus igitur»

За підсумками конкурсу «Краща навчальна група» переможцями  визнано такі групи:

• І місце – група Б-356, керівник  Бочарова Наталія Сергіївна.
  • ІІ місце – група ТО-104, керівник Неонета Ольга Володимирівна.
  • ІІІ місце – група ТХ-224, керівник Шамаріна Тетяна Олексіївна.

Керівники найкращих груп                                                Найкращі старости

За високі показники та цілеспрямованість у здобутті знань була нагороджена Подякою група РО-321, керівник Стельмах Н.С.

Грамоти та Подяки отримали відмінники, найкращі старости, переможці обласних конференцій та конкурсів, а також студенти з активною життєвою позицією.

Гордість коледжу

Були  нагороджені Дипломами та символічними статуетками студенти, які стали переможцями в конкурсі «Студентський «Оскар» у номінаціях:

• «Яскрава особистість» — Воронкін Нікіта (ТО-302);
  • «Прорив року» – Гришко Микола  (гр.ТО-203);
  • «Музична Діва року» – Васильєва Ірина (гр. То-203);
  • «Хедлайнер року» – Шемчук Максим (гр.Т0-302).

Наші «оскароносці»

Офіційна частина свята перемежовувалася талановито виконаними  концертними  номерами: піснями у виконанні Хорошева Миколи, Васильєвої Ірини, Шемчука Максима, скрипковим  та гітарним етюдами,  танцями студентських колективів та  художнього керівника Федорченко Тетяни.

Усіх присутніх вразив своїм виступом  улюбленець сцени Максим Шемчук з його новим проектом «Ураїномовне гумор-шоу».

А наша команда КВК на чолі з Нікітою Воронкіним , як і завжди, сипала перлами гумору й позитиву.

Свято пройшло яскраво і надовго запам’ятається студентам, а ще буде поштовхом для інших  навчатися краще.

Хочеться побажати ХКТЕК ще більше яскравих, творчих і талановитих студентів, які б примножували славу нашої рідної Alma Mater!

Координатор студентської ради коледжу
О.М.Менткевич