Навчальна екскурсія фінансистів в історичний музей

Питання про походження  й природу грошей давно привертало увагу фінансистів. Ці питання цікавлять і студентів ХКТЕК, і  для того, щоб отримати відповіді на  них, студенти групи Ф-219 в рамках вивчення дисципліни «Гроші та кредит» відвідали  Харківський історичний музей імені М.Ф.Сумцова – один з найбільших музеїв України.

Історія грошей налічує вже тисячоліття, адже гроші – це не лише еквівалент, а й носій історичної, політичної та культурної інформації про епоху, яку вони представляють. Головна мета  учасників екскурсії – дізнатися про зародження і розвиток фінансово-грошових відносин на території України з найдавніших часів до сьогодення.

На експозиції  в музеї були представлені примітивні форми грошей, античні, середньовічні монети, гроші російської імперії, банкноти Української народної республіки, а також гроші радянського періоду і сучасної незалежної України.

Велика вдячність Івченку Богдану Анатолійовичу за цікаву, пізнавальну екскурсію.

Впевнені, що такі заходи допоможуть студентам у засвоєнні фахових дисциплін.

Викладач Рибак І.Л.