Хай щастить вам, випускники!

31 січня в актовій залі  коледжу зібралася разом дружна родина: студенти, викладачі, батьки – з нагоди особливого свята, що відбувається на межі юності та дорослого життя, свята, в якому переплелися радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Це свято – випуск спеціалістів Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу 2018 року.
Настала особлива мить для випускників двох спеціальностей «Виробництво харчової продукції» та «Туристичне обслуговування». Залишився позаду казково-незвіданий світ пізнання. Попереду – самостійне життя. Радісно розправляти крила і боляче залишати такі рідні  місця, де було пережито стільки яскравих, неповторних моментів.

Мудру й добру настанову в привітальній промові дала випускникам  виконувач обов’язків директора коледжу Валентина Петрівна Азовська.

Тепло й щиро пролунали привітання завідувачів відділень Лариси Віталіївни Овечкіної та Олени Юріївни Моренко.

А потім слово взяли самі винуватці свята – випускники.

Зворушливо пролунала пісня «Старі фотографії»  у виконанні Кудайнетової Тетяни Анатоліївни та її групи ТХ-420.

Справжньою окрасою свята став традиційний, та завжди новий і особливий випускний вальс.

З музичними вітаннями виступили Здоровцова Юлія з групи ТХ-421 та Віталій Михайлов, випускник групи ТХ-420.

Лунали слова подяки коледжу, викладачам і, звичайно ж, батькам, чиї очі цього дня по-особливому сяяли щастям, добротою, натхненням і чиї привітальні слова зворушили всіх присутніх.

Дипломи спеціалістів отримали випускники групи ТО-401 – перші ластівки популярної та престижної спеціальності «Туристичне обслуговування», котрі полетять у різні куточки України та світу.

Зала тепло вітала випускників та їх наставника Кухтіну Ірину Михайлівну.

Амбітні та креативні, з фантастичними планами і перспективами кар’єрного зростання, вчорашні студенти групи ТХ-420  відсьогодні  теж стали дипломованими спеціалістами.  Присутні раділи цій події разом з ними  та їх керівником Кудайнетовою Тетяною Анатоліївною.

Під дружні оплески на святковій сцені постали непосидючі, невгамовні та працьовиті  випускники групи ТХ-421, відсьогодні кваліфіковані технологи харчування, та керівник групи Шамаріна Тетяна Олексіївна.

Дипломи спеціалістів цього дня отримали студенти, які зуміли поєднати щоденну зайнятість із навчанням – це наші випускники заочного відділення,  наказ про випуск котрих прочитала завідувач заочного відділення Людмила Олександрівна Лічнар.

Наші випускники починають самостійне трудове життя. У кожного з них своя дорога, свої життєві плани. І ми впевнені: де б вони не були, куди б не завела їх дорога життя,  вони гідно нестимуть звання випускників Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу.

Хай щастить вам, випускники!