Назустріч Великодню

З 03 по 06 квітня в бібліотеці Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу  проходить виставка-майстерня до Великодніх свят.

Студенти, викладачі та співробітники коледжу мають унікальну можливість одночасно побачити колекцію Великодніх ляльок-мотанок, тематичну виставку книжок з вишуканими рецептами різноманітних пасок та м’ясних страв, навчитися оформляти святковий стіл, а також виготовляти сувеніри.

03 квітня виставку відвідали студенти трьох груп, які ознайомилися з традиціями підготовки до Великодня. Особливо їх зацікавили рецепти пасок із сиру.

Волонтери коледжу підготували подарунки для дітей будинків-інтернатів – це фломастери та розмальовки, а 04 квітня виготовлять Великодніх зайчиків та пташок із сюрпризом.

Приходьте, долучайтеся до майстер-класів!

Керівник клубу «Світ Арт»
О.М. Менткевич