Акорд професійного мистецтва

«Люби сьогодні те, що інші не хочуть, завтра будеш жити так, як інші не можуть», — ця ідея стала лейтмотивом циклової комісії підприємництва та туризму у святкуванні Днів професії товарознавця.

Студенти ІІІ курсу спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» взяли участь у незвичному форматі – брейнстормінгу «Як досягти успіху», який проходив протягом двох днів, у два раунди.

Перший раунд передбачав виконання завдань, спрямованих на виявлення рівня володіння діловим мовленням, встановлення першого контакту керівника з колективом, вибудовування успішних стосунків, ведення діалогу і підтримування зацікавленості до бесіди.

Над розв’язуванням завдань працювали дві команди, які були скомплектовані за списком із парних і непарних чисел, зазначених у навчальних журналах.

Роботу оцінювали експерти – випускники коледжу Владислав Мальцев, Владислав Бєлкін, Оксана Веселова та Євгенія Чепіль.

Головне завдання раунду –  визначення лідерів у командах, які зможуть успішно організувати роботу віртуального супермаркету та відділів.

Це було нелегким випробуванням як для учасників, так і для експертів. Та все ж таки був названий кращий склад кожної із команд.

• Право очолити підприємство здобули  Катерина Бабиніна (команда «Парні») та Ілля Новіков (команда «Непарні»).

Завідувачами відділів відповідних команд стали:

• комерційного – Поліна Шульга (гр. ТМ – 384), Олександр Сімейкін (гр. ТМ – 385);
  • торгового – Станіслав Кедров (гр. ТМ – 384), Діана Волкова (гр. ТМ – 385);
  • маркетингу – Поліна Янчина (гр. ТМ – 384), Вікторія Кот (гр. ТМ – 385);
  • зовнішньоекономічних зв’язків – Поліна Швець (гр. ТМ – 384), Юлія Кирильєва (гр. ТМ – 385).

Кожен завідувач за власними уподобаннями сформував колектив відділу.

Таким чином основними гравцями команд стали:

• керівник, його заступник;
  • завідувачі відділами;
  • колектив відділів: комерційного, торгового, маркетингу, зовнішньоекономічних зв’язків.

На цьому перший раунд гри був завершений.

Другий раунд містив виконання індивідуальних завдань із визначення й прогнозування пріоритетних напрямків у роботі відділів, а також створення ідеального портрета підприємства і захисту результатів виконаної роботи.

Інноваційний підхід при виконанні цього завдання дозволив учасникам при отриманні ними кращих результатів, порівняно з конкурентами, зайняти вакантні місця у віртуальному супермаркеті.

Варто зазначити, що кожен учасник гри вносив «родзинки» у рішення окреслених проблем.

Якщо подивитися на те, як старанно і впевнено гравці виконували завдання та готувались до їхнього захисту, то можна сказати: вони фахівці своєї справи, а йдучи в самостійне життя, наші студенти можуть бути  впевненими у власній успішності в обраній професії.

Але повернімося до гри – колективного захисту надбань. Напружена робота продовжується і готується до завершального етапу – колективного захисту надбань.

За умовами гри  відділи та їх керівники презентували виконану роботу в спеціально обладнаній аудиторії. А саме: для зняття емоційної напруги перед заключним завданням був використаний елемент релаксації. Стільці розставлені у два ряди у вигляді півмісяця, в центрі – зволожуючий, ароматизуючий фонтан, легка музика та трелі птахів навіювали картину  неповторної Слобожанщини.

І нарешті фінал —  публічний захист робіт, котрий дав привід для високої оцінки сформованих професійних компетенцій наших майбутніх         випускників-товарознавців.

Експертна комісія підбила підсумки роботи кожної команди, визначила переможців у номінаціях:

• кращий керівник команди – Катерина Бабиніна (гр. ТМ – 384);
  • краща команда» – «Парні»;
  • кращий завідувач відділом – Поліна Янчина (гр. ТМ – 384).

Результати оголошені публічно на урочистій церемонії нагородження.

Команда-переможниця отримала Сертифікат на відвідування боулінг-центру, а кращий керівник і завідувач відділом – Сертифікати на додаткові бонуси з дисциплін комерційного циклу.

Бажаємо Вам чудових відкриттів, не боятися помилок та  парадоксів на життєвому шляху!

Циклова комісія підприємництва та туризму