Олімпіада з історії

27 квітня 2018 року  студенти нашого коледжу взяли участь в обласній олімпіаді з історії України серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, що відбулася в Харківському комп`ютерно-технологічному коледжі НТУ «ХПІ».
В олімпіаді взяли участь 38 студентів коледжів та технікумів Харкова й Харківської області.

Наш коледж представляли студенти першого курсу, майбутні фахівці з туризму Карайченцева Валерія (група ТО-104) та Правдівцев Данііл (група РТФ-124).

За результатами олімпіади Карайченцева Валерія увійшла  в десятку найкращих знавців історії України, посівши 5 місце. Правдівцев Данііл посів 13 місце.

Бажаємо нашим студентам  і надалі любити історію, поповнювати і збагачувати свою скарбницю знань!

Циклова комісія гуманітарних дисциплін