ХV науково-практична конференція студентів ЗВО Укоопспілки

17 травня 2018 року  студентка другого курсу  Головкіна Поліна гідно представляла наш коледж на п’ятнадцятій науково-практичній конференції студентів закладів вищої освіти Укоопспілки «Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства», що відбулася у  Полтавському університеті економіки і торгівлі.

Головна мета конференції – надання можливості студентам поділитись думками й досвідом у сфері інноваційних процесів, обговорити проблеми та перспективи діяльності окремих підприємств та держави в цілому.

Вступне слово мала член правління Укоопспілки, директор Департаменту кадрової політики, освіти і науки, директор НМЦ «Укоопосвіта», кандидат економічних наук  Войнаш Лідія Герасимівна, яка привітала всіх учасників і побажала плідної роботи.

Учасниками конференції були студенти кооперативних закладів освіти та їх наукові керівники, які у своїх доповідях розкрили інноваційні механізми розвитку споживчих кооперативів, торговельних підприємств, стартапів, трейд-маркетингу, криптовалюти  та інші.

Студентка другого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»   Головкіна Поліна (науковий керівник — Рибак І.Л.) гідно представляла наш коледж. Тема її доповіді — «Криптовалюта – гроші чи сурогат?»

Дослідження на тему криптовалюти, представлені ще кількома доповідачами, викликали найактивнішу дискусію, тому що питання використання криптовалюти цікавить багатьох не лише в Україні, а й в усьому світі.

Після завершення конференції всі доповідачі отримали дипломи учасників та сертифікати Полтавського університету економіки і торгівлі.

Проведення таких заходів дає можливість обдарованій молоді проявити себе, запропонувати новітні підходи до вирішення тих чи інших питань. Про це влучно сказала перший проректор Полтавського університету економіки і торгівлі Педченко Наталія Сергіївна: «Через молодь ми пізнаємо суспільство».

Викладач фінансових дисциплін І.Л. Рибак