Родина. Ненька. Україна!

16 травня в Харківському кооперативному відзначали  День матері, День сім’ї  та День вишиванки.

Ці свята найбільш зворушливі для кожного серця, тому що людина з дитинства несе в душі єдиний неповторний образ своєї мами і Батьківщини. Мами, яка завжди зрозуміє, пробачить, завжди приголубить і буде щиро любити свою дитину. Щасливі діти ростуть тільки в дружній сім’ї, а від рівня культури, благополуччя сім’ї  та знань традицій залежить культура та майбутнє нації. Ось про що задумався кожен учасник свята, що відбулося в Харківському кооперативному    напередодні Дня вишиванки.

Цього дня до коледжу завітали шановні гості — батьки  наших студентів. Саме на їхню адресу  лунали найзворушливіші слова.

Директор коледжу Катерина Петрівна Вініченко нагородила Подяками мам найдостойніших студентів.

У святковому концерті та вишиванковому дефіле взяли участь студенти І-ІІ курсу, танцювальні колективи та вокалісти коледжу.

Хай  і надалі  в нашому коледжі  найкращі свята збирають найрідніших людей, щоб разом зберігати й примножувати традиції,  радіти успіхам і талантам  студентської молоді.

О.М.Менткевич