2011-2020 роки — десятиліття дій з безпеки дорожнього руху

До Тижня безпеки дорожнього руху в Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі були проведені відповідні заходи.

Заступник директора з виховної роботи та безпеки життєдіяльності Чепігіна Н.І. та викладачі Чередніченко Н.М., Шершнева А.М. організували цікаве заняття для  студентів-першокурсників. Присутні мали змогу взяти участь в  інтерактивній презентації «Формування навичок безпечної поведінки на дорозі». Медична сестра Балакіна М.А. провела семінар-практикум «Підготовка учасників дорожнього руху з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП». Студенти групи РТФ-124 Савченко Ліза, Мягченко Анна, Кириленко Карміна, Правдівцев Даніїл, Галунін Олексій, Пузанов Микола виявилися вправними асистентами під час практикуму.

Було цікаво, тому в залі активно брали  участь в опитуванні, розповідали про свої пригоди під час дорожнього руху. Варто такі заходи проводити частіше!