Засідання методоб’єднання викладачів інформатики

24 травня 2018 відбулось останнє засідання методоб’єднання викладачів інформатики Харківської області.
Цього разу ми завітали у гості до Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу.

Щиро дякуємо директору коледжу Вініченко Катерині Петрівні за теплий прийом та екскурсію по коледжу. Дякуємо колегам-викладачам, які пригостили нас смачними варениками та млинцями.

Засідання теж пройшло у дружній приємній атмосфері: викладачів відзначили грамотами та дипломами за підготовку студентів до обласної олімпіади з інформатики. Вручили дипломи та грамоти студентам.
Заслухали розповідь Радченко Олени Петрівни про участь у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики, який цього року проходим у місті Кривий Ріг.
Отже, до наступного року, шановні колеги!

Методоб’єднання викладачів інформатики Харківської області