Міський конкурс «Молода людина року-2018»

7 червня 2018 року в актовій залі адміністрації Новобаварського району відбулося нагородження переможців районного етапу міського конкурсу «Молода людина року-2018», на якому яскраво була представлена талановита молодь нашого коледжу.

Міський конкурс «Молода людина року» спрямований на підтримку обдарованої та талановитої молоді, відзначення вагомих досягнень у різних сферах суспільного життя.

У категорії «Студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації» наші представники вибороли призові місця: ІІІ місце – Гришко Микола (група ТО-2013); ІІ місце — Воронкін Нікіта (група ТО-302); І місце – Васильєва Ірина (група ТО-203).

У категорії «Діяльність у невиробничій сфері» викладач англійської мови Шарпіло М.В. посіла ІІІ місце.

Переможці були нагороджені почесними грамотами, статуетками та цінними призами.

Вітаємо нашу талановиту молодь і бажаємо сміливих планів та високих звершень!