Випуск молодших спеціалістів — 2018

У Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі урочисто відзначили випуск фахівців 2018 року.

Успішні, талановиті, креативні, сповнені професійних планів на майбутнє – це наші сьогоднішні Випускники.

Свято починалося з актової зали. Сцену прикрашали жовті та зелені повітряні кульки – основні кольори емблеми нашого коледжу і міста. Поступово зала наповнювалась тонким ароматом квітів від вдячних випускників і батьків.

Щасливі, невпізнанно елегантні та красиві хлопці і дівчата, схвильовані батьки в очікуванні урочистої миті вручення дипломів та нагород за відмінне навчання, за перемогу в конкурсі «Кращий практикант»,  у Всеукраїнській олімпіаді, обласній спартакіаді «Спорт протягом життя».

Урочистості розпочалися з гімну України. Ведучі оголосили початок свята, і чарівний вальс закружляв випускників на сцені та в залі.

Директор коледжу Катерина Петрівна Вініченко щиро привітала вчорашніх студентів, а від цієї миті дипломованих молодших спеціалістів. Вона побажала знайти своє місце в житті, пам’ятати свою рідну альма-матер та бути гідними громадянами України.

Лунали слова вдячності директорові, викладачам, керівникам  груп, батькам за незабутні студентські роки, міцні знання, життєві поради і набутий професіоналізм.

Було щемко до сліз від кіноісторій про три роки навчання кожної навчальної групи.

Бурхливі оплески отримували солісти-випускники за улюблені студентські хіти, мелодійно-зворушливу пісню про маму та ліричний танець.

Настанови на доросле життя лунали від керівників студентських груп Менткевич О.М., Скиби А.О., Стельмах Н.В., Кудайнетової Т.А., Лічнар Л.О., Бочарової Н.С.:

«Ідіть завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не відпустіть його. Удачі й успіхів вам хоч і на складному, але дуже цікавому життєвому шляху!»

(Детальний фотозвіт у ФБ)