Посвята в студенти — Перший крок у студентське життя

31 серпня у ХКТЕК відбулося традиційне свято початку навчального року – посвята першокурсників у студенти.

Останній серпневий ранок, напрочуд сонячний і теплий, зібрав у коледжі викладачів, студентів, батьків і, звичайно ж, головних дійових осіб цього дня – першокурсників, котрі відтепер поповнюють нашу студентську родину. Подвір’я розквітло різнобарв’ям вишиванок, золотом і блакиттю прапорів та щирими посмішками: коледж радо зустрів нове поповнення.

Привітання директора коледжу Вініченко Катерини Петрівни, голови Правління ССТ «Кооперація Харківщини» Яковенка Юрія Дмитровича й голови обкому профспілки Кодацької Олени Олексіївни, вокального й танцювального студентських колективів наповнили святкову атмосферу ноткою сімейного затишку. Благословення на успішне навчання дав студентам священник Харківської єпархії отець Ігор.

Коли у небо злетіли жовто-блакитні кульки, кожен першокурсник загадав своє бажання. Хай усі вони здійсняться!

Хай студентське життя буде насиченим і плідним,
і за декілька років Україна збагатиться плеядою справжніх фахівців,
готових розбудовувати свою державу.

Успішного старту, студентство!

(Фотогалерея