VІІІ Наукові пікніки

2018-09-15_piknik-11015 вересня 2018 року викладачі й студенти Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу взяли участь у VІІІ Наукових пікніках.

Цей масштабний фестиваль із популяризації науки для дітей та молоді об’єднав навколо себе і дорослих, і малих. Він  проходить на площі Свободи під відкритим небом і для Харкова  є доброю традицією, адже проводиться увосьме.

Люди різного віку знайшли тут собі досліди й експозиції до душі. Наші майбутні технологи харчування  та товарознавці експериментували з фруктами, овочами, різнокольоровою мастикою і  навіть з ковбасою.

Відвідувачів вражали
Кудайнетова Тетяна Анатоліївна (викладач)
Шамаріна Тетяна Олексіївна (викладач)
Стельмах Неля Володимирівна (викладач)
Шаптала Валерія (студентка групи ТХ-324)
Домовець Тетяна (студентка групи ТХ-324)
Німченко Данило (студент групи ТХ-324)
Фатєєва Еліна (студентка групи РО-323)
Тарабанова Анастасія (студентка групи ТХ-325)
Коваленко Володимир Тимофійович (викладач)
Дзюіна Яна (студентка групи ТМ-386)
Письмак Влада (студентка групи ТМ-386)

Цей фестиваль під відкритим небом — чудова нагода зустрітися й поспілкуватися небайдужим до науки людям, котрі розуміють, що майбутнє України саме за інтелектом та компетентностями молодого покоління.