Свято людей, в чиїх руках майбутнє

5 жовтня в Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі відзначали професійне свято освітян.

Приємні сюрпризи чекали на викладачів усюди: у вестибюлі всіх тішили сонячні побажання, прикріплені до подарованих повітряних кульок; коридорами ширився запах хризантем, які активісти студради вручали кожному причетному до свята, а з аудиторій лунали дружні, у тридцять голосів, віршовані, а то й музичні привітання. Але найприємнішим враженням цього дня був піднесений настрій наших студентів, їхні щирі усмішки й добрі слова, яких вони не шкодували для наставників.

Така родинна святкова атмосфера панувала і в актовій залі. Студенти й художні керівники створили сценічне дійство у стилі телевізійного шоу, сплівши воєдино уривки улюблених телепрограм з повсякденним життям коледжу та непересічними його подіями. Цю складну сюжетну канву майстерно тримали у своїх руках талановиті ведучі свята – третьокурсники Даяна Голік та Микита Кухарський.

Щиро, просто й зворушливо звернулася до викладачів, працівників коледжу та студентів Катерина Петрівна Вініченко, вітаючи всіх зі святом і дякуючи за стовідсоткову довіру, висловлену їй на виборах директора.

Тепло привітали освітян голова Правління спілки споживчих товариств «Кооперація Харківщини» Юрій Дмитрович Яковенко та головний інструктор з організаційно-масової роботи Любов Вікторівна Лавренко, запевнивши в подальшому партнерстві та підтримці у справі виховання покоління майбутніх професіоналів.

Родзинкою низки привітань стало нагородження Кащавцевої Лариси Георгіївни – переможця Всеукраїнського конкурсу «Викладач року – 2018» серед кооперативних закладів освіти. У вітальних оваціях глядацької зали відбилися гордість усього колективу за цю перемогу й побажання подальших творчих злетів.

Кожного разу на таких святах милуємося й дивуємося, скільки ж талановитих студентів навчається в нашому коледжі! Всі вони чекали виходу на сцену, щоб подарувати наставникам свої таланти, юнацький позитив і запал: вокалісти Ірина Васильєва, Максим Шемчук, Катерина Кравчук і Тетяна Топчий, танцівники Володимир Романюк, Софія Калугіна й Карина Касьяненко, наші маленькі гості з танцювального колективу «Бамбіно», скрипалі Павло Ткаченко й Фомичова Анна, читець Катерина Сухомлин, іскрометні хлопці зі студентського КВК, учасники фестивалю «Fashionable teacher».

До фотогалереї

Шановні освітяни! Зі святом вас!
Радійте кожному дню, дарованому долею!
Будьте щасливі від спілкування з вашими учнями
та від усвідомлення того, що ви причетні до плекання майбутнього!

Т.В. Лавренко