День відкритих дверей

6 жовтня  в нашому коледжі відбувся перший у цьому навчальному році День відкритих дверей.

Майбутніх абітурієнтів та їх батьків зустрічали викладачі й студенти, котрі мали на меті допомогти учням випускних класів певним чином зорієнтуватися у світі професій. Про кожну спеціальність коледжу розповідали наші провідні фахівці й студенти, в чиєму професійному майбутньому немає жодних сумнівів.

Гості дізналися про переваги навчання в нашому коледжі та отримали відповіді на всі питання, що їх цікавлять. Крім того, на них чекав короткий, але яскравий міні-концерт, підготовлений  талановитими студентами, а також виставка, корисний майстер-клас та вишукане частування, які традиційно влаштовують викладачі й студенти відділення харчових технологій та ресторанного бізнесу.

Якщо ви не змогли завітати до нас цього разу, запрошуємо на наступний День відкритих дверей — 10 листопада 2018 року.

Чекаємо саме на вас!