Виховуємо громадянина

Порядний той, хто своє право
 вимірює своїм обов’язком.
Г. Лакордер

25 жовтня 2018 року уповноважені інспектори відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області старший лейтенант поліції Чернишенко Інна Вікторівна та Лихоманов Артем Ігорович провели зустріч зі студентами Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу на тему «Відповідальність підлітків перед законом».

Під час зустрічі були висвітленні питання щодо скоєння підлітками протиправних дій та відповідальності неповнолітніх перед законом. Роз’яснено, що протиправний вчинок тягне за собою соціальний наслідок і зрештою приводить до того, що за протиправні дії  відповідають перед законом як правопорушник, так і його батьки. Студенти були ознайомлені з основними правовими аспектами адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх осіб.

Зустріч відбулася в дружній атмосфері, студенти отримали змістовні відповіді на поставлені запитання.

Наприкінці заходу інспектори патрульної поліції надали студентам прості поради: уникати будь-яких правопорушень та адекватно реагувати на зауваження з боку патрульних.

Циклова комісія гуманітарних дисциплін