Перша регіональна студентська конференція «PRACTICEFEST – 2018»

25 жовтня студентка групи Ф-319 спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Поліна Головкіна гідно представила   наш коледж на І регіональній студентській конференції «PRACTICEFEST – 2018», що проходила в Харківському коледжі будівництва, архітектури та дизайну.Мета конференції – формування компетентностей і забезпечення конкурентоспроможності молодих фахівців на ринку праці та обмін досвідом в організації та проведенні навчальних, виробничих практик у закладах вищої освіти з підготовки молодших спеціалістів.

Поліна Головкіна  в  доповіді на тему  «Криптовалюта – гроші чи сурогат?» розповіла про свої дослідження : чи можна вважати криптовалюту грошима, з якими проблемами стикнувся фінансовий ринок у зв’язку з введенням в обіг криптовалюти  — і запропонувала своє бачення вирішення цих проблем.

Викладач І.Л. Рибак