Новий сезон інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

Інтелект – один із найдорожчих ресурсів людини.

01 листопада 2018 року в Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі стартував новий сезон інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?».  Найкмітливіші, найрозумніші, найкреативніші студенти коледжу зустрілися в запеклій боротьбі за звання переможця.

Традиційно із вступним словом та побажаннями успіху до присутніх звернувся Юрій Дмитрович Яковенко — голова Правління Спілки споживчих товариств «Кооперація Харківщини» та постійний ініціатор розвитку інтелектуального дозвілля молоді.

16 команд перевірили свій загальний рівень ерудиції, логічне мислення та кмітливість. З перших хвилин гра була переповнена бурхливими емоціями та боротьбою думок.  Деякі запитання здавалися учасникам гри легкими, інші складними, були «проблемні», але і з цими завданнями команди дуже вміло впорались.

Всі учасники боролися до останнього, однак у загальному підсумку було визначено кращих. Боротьба за призові місця розгорілася між командами-лідерами. Перше місце здобула збірна  команда коледжу «Слобожанці», друге місце виборола команда третього курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»«16:11», третє місце посіла команда першого курсу, молоді та перспективні майбутні спеціалісти з ресторанного бізнесу та харчових технологій – «Жваві білки».

Вітаємо переможців та учасників!
Бажаємо їм успіхів у подальших інтелектуальних баталіях
та здобутті нових знань!

Керівник клубу «Ерудит» О. В. Неонета