Диктант національної єдності

9 листопада Харківський кооперативний разом з усією країною  відзначав День української писемності та мови написанням радіодиктанту національної єдності.

Студенти, викладачі коледжу, працівники ССТ «Кооперація Харківщини» – усі, хто хотів узяти участь у цьому загальноукраїнському флеш-мобі, зібралися, щоб  не стільки випробувати свою орфографічну та пунктуаційну вправність, а скільки відчути піднесення, отримати натхнення, ще раз усвідомити, що нація об’єднується мовою.

Текст диктанту, надзвичайно цікавий за змістом і мовленнєвим оформленням, доніс до кожного ту ідею, заради якої й варто брати участь у таких заходах: усі ми різні, і в цьому наша сила, а по-справжньому окрилює кожного з нас любов, з якою ми робимо свою справу.

Вітаємо всіх з Днем нашої писемності й мови!

Т.В. Лавренко