День вшанування пам’яті жертв голодомору

Ми пам’ятаємо.
Ми – сильні.

23 листопада в Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі почалася низка заходів, метою яких є вшанування пам’яті жертв голодомору в Україні.

Тематичні виховні години пройшли в групах РО-127, РХ-129, ТО-105, ТХ-127, метою яких було  сколихнути серця молодих українців  згадкою про один з найбільших злочинів в історії людства ХХ століття — голодомор 1932-1933 років.

Сьогодні викладачі Яровенко Т.С., Лавренко Т.В., Неонета О.В., Краснощок Н.Ю. говорили зі студентами  про  те, що події цих страшних років були  геноцидом української нації, скоєним керівництвом Радянського Союзу з метою упокорення українців, остаточної ліквідації українського спротиву режимові.

Вражаючі цифри статистики, переглянуті документальні фільми, проникливо прочитані вірші українських поетів — усе це зачепило кожного присутнього, спонукало дійти висновку, що жоден українець не має права ховатися від цієї гіркої правди.

В суботу, 24 листопада, о 16 — 00,  запалімо  на своїх підвіконнях свічки пам’яті, щоб їх було видно знадвору. Їх має бути якнайбільше. Вони потрібні для кожного з нас, бо символізують нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів українців. Долучайтеся до цієї акції.

Це — знак нашої пам’яті.
Це — світло очищення задля нашого майбутнього.

Т.В.Лавренко