Семінар-тренінг для студентів з безпеки життя

14 грудня в актовій залі коледжу для студентів першого курсу було проведено семінар-тренінг з безпеки життєдіяльності, зокрема, під час зимових канікул.

Заступник директора з виховної роботи та безпеки життєдіяльності Чепігіна Н.І. залучила першокурсників до бесіди про безпеку під час зимових свят, звернувши особливу увагу на правила поведінки в місцях скупчення людей та на небезпеку самостійного використання піротехнічних засобів.

Викладачі Чередніченко Н.М., Шершнева А.М. провели лекцію-презентацію «Безпека на дорозі». Присутні  взяли участь в  інтерактивній бесіді «Причини, що призводять до ДТП з пішоходами».

Медичний працівник Балакіна М.А. провела семінар-практикум «Важливість надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП». Студенти групи РХ-129 Богданов Дмитро, Омельченко Кирило, Макаренко Микита, Шовкун-Касянчук Іван, Петрова Анастасія, Кристофорова Росіна, Кожуріна Аліна  вправно демонстрували, які заходи домедичної допомоги можуть врятувати постраждалим здоров’я й життя.