Наші знавці рідного слова

15 грудня відбувся другий етап ІХ мовно-літературного конкурсу імені Тараса  Шевченка та ХІХ конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь і студенти нашого коледжу.

Карайченцева Валерія, Тютюник Маргарита та Перемот Софія, Дрібноход Анастасія, Марусич Ольга, Фомичова Анна боролися за перемогу серед найкращих знавців рідного слова з коледжів та технікумів Харкова та області.

Дівчата гідно представили наш навчальний заклад, а найбільшого успіху досягла Карайченцева Валерія з групи ТО-204, увійшовши в трійку призерів Шевченківського конкурсу. Підготували студентку викладач української літератури Яровенко Тетяна Сергіївна та викладач української мови Ворона Анна Валентинівна.

Вітаємо Валерію з перемогою!

Т.С. Яровенко