Студентський «Оскар»-2019. Енергія майбутнього

25 січня у Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі відбулося урочисто-святкове підбиття підсумків семестру «Студентський «Оскар»-2019. Енергія майбутнього».

У день Святої Великомучениці Тетяни, яка  вважається покровителькою студентів, щороку в ХКТЕК відбувається свято. Активістам творчого центру студентської ради,  голові  котрого Максиму Шемчуку належить ідея проекту «Студентський «Оскар», вдалося органічно поєднати офіційне підбиття підсумків семестру з грандіозним святковим шоу, що вразило студентів, і викладачів, і гостей, присутніх цього дня в актовій залі.

Всіх студентів, нинішніх і колишніх, тепло привітала зі святом директор коледжу Катерина Петрівна Вініченко. Особливі ж щирі слова вона знайшла для кожної з груп, визнаних переможцями за підсумками конкурсу «Краща навчальна група» :

• І місце –    група ТО-204 (староста Каган Анастасія, керівник  Неонета О.В.)
  • ІІ місце –  група Ф-319 (староста Михайленко Марія, керівник Рибак І.Л.)
  • ІІІ місце – групи Б­-357 (староста Лисенко Анастасія, керівник Рибак І.Л.)
    РО-226 (староста Звонарьов Анатолій, керівник Переверзєва А.М.)

Переможці  були відзначені Грамотами і грошовими винагородами, які вручив засновник та спонсор конкурсу Вячеслав Борисович Блізняк, заслужений працівник сфери послуг України, почесний голова правління спілки споживчих товариств «Кооперація Харківщини».

За цілеспрямованість у здобутті знань та активну участь у житті коледжу Подякою були нагороджені дві групи першокурсників:

• група РХ-129 (староста Омельченко Кирило, керівник Лавренко Т.В.)
  • група ТО-105 (староста Славута Дар’я, керівник Ворона А.В.)

Грамоти та Подяки отримали відмінники, найкращі старости, переможці обласних турнірів та конкурсів, а також студенти з активною життєвою позицією.

З величезним нетерпінням студенти очікували нагородження переможців у різних номінаціях «Студентського «Оскара»-2019», адже це незабутні хвилини тріумфу і відчуття власної значимості, грандіозний підсумок насиченого студентського життя.

Переможцями стали:

Кухарський Микита (РО-323) – «Творча особистість»
Кислов Дан (ТХ-227) – «Фотограф року»
Голік Даяна (ТО-303) – «Акторська діва року»
Сахно Ігор (ТО-303) – «Музичний режисер»
Васильєва Ірина (ТО-303) – «Ідейне натхнення року»
Воронкін Нікіта (ТО-402) – «Життєве кредо – успіх»

Натхненник проекту «Студентський «Оскар» Максим Шемчук виступив цього року і його спонсором. Сам же він став володарем  незвичайної нагороди «За внесок у розвиток музичної індустрії Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу».
Цого року студенти запропонували ще й номінацію «Кращий викладач року за версією студентів». У результаті їхнього голосування переможцями стали:

• Неонета Ольга Володимирівна
  • Овечкіна Лариса Віталіївна
  • Лавренко Тамара Вікторівна
Яскравим і незабутнім свято зробили виступи наших талановитих студентів.Глядачів вражали вокалісти Максим Шемчук, Ірина Васильєва разом з гітаристкою Алісою Васильєвою, Тетяна Топчий, Денис Савенко та вокальний гурт «Сяйво» під керівництвом Бєляєва С.П. Веселий настрій забезпечила присутнім команда КВК.
Чудові бездоганні  композиції підготували учасники танцювальної студії «Перлина» під керівництвом Король К.Ю.

Все це майстерно поєднали в гармонійну історію неперевершені ведучі — Марія Лісова та Максим Шемчук, яким допомагали в цьому ведучі окремих епізодів віртуальної мандрівки Україною Микита Кухарський та Даяна Голік, Руслана Коверя та Олександр Голубятніков, Богдан Шломенко  та Карина Кузь, Катерина Кравчук та Роман Гогінава.

Усі присутні дійсно відчували енергію майбутнього, бо наші студенти – це  і є наше майбутнє.

Успіхів вам, студенти ХКТЕК, на шляху до нових перемог!

(Фотогалерея)