Музей чи машина часу?

Як ви відчуваєте себе в музеї? Про що думаєте?

Так, проникливі історії екскурсовода можуть викликати сльозу; монотонне мовлення співробітника музею може ввести вас у дрімоту; ви можете бути в захваті від подій, особистостей.

А от я набула нових вражень: відчуття чи то причетності, чи то присутності в ролі свідка. А як інакше, якщо для когось деякі експонати – це звичайні музейні реліквії, а для мене – це спогади про студентство. Саме на таких дискетах, наприклад, ми зберігали свої шедеври, зокрема й курсові, дипломні роботи. І нам вистачало місця! Нагадую, що тоді місце на носіях вимірювалося кілобайтами. Досить про особисте, повертаємось до музею.

Екскурсія у самому Музеї програмного забезпечення та комп’ютерів (Software & Computer Museum) для учасників Клубу Любителів Інформатики та Комп’ютерів ХКТЕК розпочалася спонтанно. Наш постійний консультант Москаленко В.В., помітивши зацікавлені погляди студентів, узяв у руки логарифмічну лінійку – і почалося «Що?» та «Як?» Дуже делікатно до нас приєднався Олексій – наш провідник у минуле та майбутнє цифрових технологій.


 

Затамувавши подих, ми слухали людину, яка вміє зацікавити та здивувати. Перші носії інформації, перші комп’ютери, перші ноутбуки, перші злети та провали провідних компаній. Крім цього, на відвідувачів чекають цікаві автографи та дивовижні історії їх появи. Це все треба побачити та почути вам самим.

Керівник Клубу Любителів Інформатики та Комп’ютерів ХКТЕК О.В. Москаленко

(До фотогалереї)

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии запрещены.