Зимовий випуск фахівців — 2019

29 січня в актовій залі  коледжу в незабутній святковій атмосфері відбулося урочисте вручення дипломів випускникам спеціальностей  «Харчові технології» та «Туристичне обслуговування».

Цей довгожданий день став радісним і щемким святом розставання з рідним коледжем і зустрічі  з незвіданим майбутнім.

Кожне слово привітальної промови директора коледжу Катерини Петрівни Вініченко знаходило відгук у щасливих і збентежених випускників, схвильованих батьків і викладачів.

Випускники цього дня вражали особливою юною красою, щирими словами, невичерпним оптимізмом і феєрверком талантів.

Відчувалася їх непідробна вдячність коледжу, де за три з половиною роки навчання всі стали такими близькими й рідними, де відбулися їх справжні злети, розкрилися найкращі грані їх особистостей, сформувалися підвалини їхньої майбутньої  і, сподіваємося,  неодмінно стрімкої  кар’єри.

Студенти висловили щиру подяку  й своїм батькам, котрі підтримували їх протягом навчання, беззастережно любили і захищали від незгод.

Дипломи спеціалістів отримали вчорашні студенти груп ТХ-422 та ТХ-423. Їхні керівники Дорошенко Надія Федорівна та Кащавцева Лариса Георгіївна разом з усіма присутніми вітали молоде покоління амбітних та креативних кваліфікованих технологів харчування й бажали їм яскравої молодості та професійних успіхів.

Дипломи спеціалістів було вручено  випускникам групи ТО-402 . Їх керівник Кухтіна Ірина Михайлівна побажала своїм студентам, відтепер фахівцям з туристичного обслуговування, сміливо реалізовувати свої  професійні плани на теренах Батьківщини й інших країн світу.

Цього дня  дипломованими спеціалістами стали й студенти-випускники заочного відділення, котрі здобували освіту під наставництвом Людмили Олександрівни Лічнар.

Перед кожним із випускників – цікавий і безмежний світ невтомного пошуку й творчої праці,  сповнений  радості від здобутого, осяяний світлом красивих мрій, справжніх почуттів і благородних цілей.

Вітаємо вас, дорогі випускники, і бажаємо здійснення всіх ваших найсміливіших задумів!