Семінарське заняття з дисципліни «Гроші та кредит»

Студенти групи Ф-220 у рамках семінарського заняття з дисципліни «Гроші та кредит» відвідали кімнату-музей «Історія грошей» у Харківському навчально-науковому інституті Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи».

Гроші – це не лише засіб здійснення розрахунків, засіб нагромадження та засіб виходу на світовий ринок . Гроші – це історія, історія держави і регіону зокрема. Тому історія розвитку грошей цікавить як фінансистів, так і істориків. Щоб розібратися в цих питаннях, студенти групи Ф-220 у рамках семінарського заняття з дисципліни «Гроші та кредит» відвідали кімнату-музей «Історія грошей» у Харківському навчально-науковому інституті Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи».

Цікаву пізнавальну екскурсію з історії грошей провела Новікова Тетяна Вікторівна, доцент кафедри менеджменту та соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат економічних наук.

Студенти оглянули гроші Російської імперії, банкноти Української Народної Республіки, а також гроші періоду СРСР і сучасної незалежної України.

Висловлюємо вдячність Харківському навчально-науковому інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» за можливість дізнатись про історію виникнення та використання грошей, їх роль у фінансовій системі держави.

Ірина Леонідівна Рибак