Виховуємо громадянина. «Крути 1918»


Студенти першого курсу спеціальності «Туризм» Харківського кооперативнго торгово-економічного коледжу  побували на прем’єрі історичної кінострічки «Крути 1918» (кінотеатр MULTIPLEX).

Фільм присвячений реальним подіям, що відбувалися взимку 1918-го року на залізничній станції Крути. 29 січня близько півтисячі українських воякiв, серед яких загін Вільного козацтва Армії УНР, офіцери і юнаки 1-ї Української військової школи та добровольчий Помічний студентський курінь Січових стрільців (більше ста осіб) зустрілися  з 4500 більшовиків. Нерівний бій тривав близько шести годин. Українські сили втратили до ста осіб, зокрема – 27 студентів та гімназистів, які під час відступу загубились, потрапили у полон і були розстріляні більшовиками.

«Крути 1918» – це історія мужності, самовідданості і любові. І головне – це фільм про свободу. Студенти з першої хвилини були захоплені неймовірною акторською грою, музичним супроводом та динамікою фільму. Найемоційнішим моментом  став перший і останній бій молодих патріотів. Від побаченого по тілу  йшли мурашки, а сльози стримати було вже не можливо.

Під час перегляду фільму студенти змогли поглибити свої знання з історії цієї битви, а також надихнутися героїзмом та незламними високими ідеалами молодих людей, котрі зі зброєю в руках захищали українську державність.

Короткі інтерв’ю

Марусич Ольга: «Чудовий фільм. Дуже була здивована, бо зовсім не очікувала, що настільки вразить перегляд. Неперевершена гра акторів передала всю драматичність та напругу тих страшних подій».

Тютюник  Маргарита: «Дуже повчальний фільм. Емоції неможливо передати. Говорити можна багато, але краще переглянути самому. Адже  події, які в ньому зображені, занадто важливі, щоб про них забувати».

Викладач історії
Неонета Ольга Володимирівна

 

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии запрещены.