Екскурсія до Міжнародного аеропорту «Харків»

18 та 20 лютого 2019 року студенти спеціальності «Туризм» груп ТО-204 та ТО-303 разом з викладачем туристичних дисциплін Кухтіною І.М. відвідали Міжнародний аеропорт «Харків».

На цій екскурсії студентам привідкрили завісу таємниць аеропорту. Їх посвятили у все, що відбувається за лаштунками    найбільшої повітряної гавані Східної України. Студенти пройшли всі етапи реєстрації та посадки  на рейс, ознайомилися з митним контролем. Побачили виворіт повітряної гавані, а саме: ангари, де представлені літаки малої авіації, пожежну частину, перон та «святу святих» всіх аеропортів – центральну диспетчерську.

Вся інформація, яку отримали студенти протягом екскурсії, знадобиться їм у майбутній професії.

(Більше фото)

Циклова комісія підприємництва та туризму