«Що? Де? Коли?»

28 лютого в актовій залі коледжу відбувся ІІ тур гри «Що? Де? Коли?». Вихор емоцій, боротьба думок та вагання знову переповнювали наших студентів. 17 команд різних курсів та спеціальностей продемонстрували свою ерудованість, високий інтелектуальний рівень підготовки, увагу, логічні здібності та активну зацікавленість грою.

З перших хвилин баталій розпалилася справжня напружена боротьба, кожна команда бажала стати кращою і випередити конкурентів.

На останніх запитаннях гри визначилися переможці другого туру:

Третє місце посіла команда першого курсу групи РФ-121– «Фіники».

Друге місце виборола команда фінансистів третього курсу «16:15».

Переможцями другого турніру стала команда першого курсу майбутніх фахівців з туризму «Шестое чувство».

Найкращих гравців вітав Юрій Дмитрович Яковенкоголова Правління Спілки споживчих товариств «Кооперація Харківщини» та постійний ініціатор розвитку інтелектуального дозвілля молоді.

Окремо хочемо відзначити команду «Слобожанці» – незмінних переможців багатьох  ігор, а нині випускників коледжу, які завітали до нас у гості  й знову продемонстрували чудову командну гру.

Вітаємо переможців та учасників, бажаємо їм успіхів у подальших інтелектуальних баталіях та здобутті нових знань!

Керівник клубу «Ерудит»
Ольга Володимирівна Неонета