Нагородження переможців Шевченківського конкурсу

6 березня 2019 року в Харківській обласній Малій академії наук Харківської обласної ради на урочистостях до 205-ої річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка відбулося нагородження переможців обласного етапу Міжнародних мовно-літературних конкурсів. Серед когорти  творчої молоді була студентка ХКТЕК – Карайченцева Валерія, майбутній фахівець з туризму.

Валерія гідно представила коледж і здобула ІІІ місце в обласному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Григоровича Шевченка.

Вітали і нагороджували переможців представники Департаменту освіти, ректор Академії неперервної освіти Любов Покроєва, відомий поет Харківщини Віктор Бойко. Зала була вщерть заповнена молодими, талановитими, творчими, свідомими українцями, які своїми перемогами довели, що Тарасове слово живе і лине крізь віки, вселяючи в наші душі надію і віру.

Валерія як майбутній спеціаліст у сфері туризму розуміє, що тільки шануючи свою мову, свою історію, свою культуру людина може осягнути культури інших народів.

Дружний студентсько-викладацький колектив ХКТЕК бажає Валерії подальших здобутків і перемог як у конкурсах, так і в житті.

Викладач української літератури
Т.С. Яровенко