Студентська конференція «Видатні науковці Харкова. О.В.Погорєлов»

11 березня в аудиторії № 34 групи ТБ-158 та РФ-121 познайомилися з життєвим шляхом нашого земляка, видатного геометра Олексія Васильовича Погорєлова, академіка, викладача механіко-математичного факультету  ХНУ ім. Каразіна, 100-річчя з дня народження якого відзначали науковці не тільки України, а й усього світу.

Метою заняття, що пройшло у форматі конференції, було прищеплення студентам шанобливого ставлення до досягнень співвітчизників, почуття гордості за надбання вітчизняної науки.

Сподіваємося, що особистісні якості визначного геометра, академіка, автора шкільного підручника з геометрії стануть взірцем для наслідування, успіхи вченого дадуть поштовх до наукової діяльності, а знання про життєвий шлях будуть приводом для гордості за рідне місто!

Викладач математики
А.М. Переверзєва