«Що? Де? Коли?» з математичним акцентом

5 квітня в рамках тижня загальноосвітніх дисциплін викладачами математики Переверзєвою А.М. та Чередніченко Н.М. була проведена математична інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» між командами «Фініки» (група РФ-121) та «Генії» (група ТМ-188).

Стандартну канву всім відомої гри організатори наповнили математичним змістом. Гра була присвячена історії математики, визначним математикам, математичним поняттям та фундаментальним законам. Відповідаючи на питання гри, студенти мали показати не тільки свої знання з математики, а й ерудицію та логіку.

Не стояли осторонь і уболівальники, вони активно брали участь у конкурсах «Середнє арифметичне навколо нас» та «Наввипередки». Найактивніші з них одержали солодкі призи.

Перемогу у грі одержала команда «Фініки» з перевагою усього в три бали.

Сподіваємося, студенти зрозуміли: математика – не тільки фундаментальна наука, вона може бути цікавою та веселою.

Н.М.Чередніченко