Культурно-освітня ініціатива «Соціальний апгрейд»

06 квітня студенти коледжу Волошин Даниїл, Горбунова Ксенія, Корж Олена, Пруднікова Юлія, Ігоніна Анастасія, Челомбітько Єлизавета, Титаренко Павло взяли участь у культурно-освітній ініціативі «Соціальний апгрейд», який відбувався на базі Харківської обласної бібліотеки для юнацтва за підтримки Департаменту науки і освіти, Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

Учасники отримали сертифікати, але головне — знайшли нових друзів і набули чималий досвід у сфері соціального проектування.  Студенти увійшли до складу команд, котрі займалися проектною діяльністю.

Команда білих створила Проект створення клубів фінансової грамотності на базі вищих навчальних закладів «Учись – играя. Создавай — реализуя».
Експерт: Marina Shtefan – керівник соціального проекту «МамоТатоФест», куратор з підготовки команди до участі у міжнародній інноваційній програмі «UPshift».

Команда помаранчевих створила  проект, спрямований на формування критичного мислення в молодіжному «FAKE BUSTER».
Експерт: Юлія Леванда (Yuliya Levanda) – проект-менеджер Харківського обласного благодійного фонду «Соціальна служба допомоги», координатора щорічного Міжнародного благодійного балу «Коли збуваються мрії».

Команда червоних створила проект активізації культурного життя в спальному районі «SportDanceFilms».
Експерт: Артем Коновалов — програмний директор ГО «Центр Розвитку Громад», співзасновник хабу соціальної активності «Студія 42», один з організаторів «Наукових пікніків» у Харкові.

Команда жовтих створила  проект залучення школярів та їх батьків до допомоги притулкам для тварин «Вусолапохвіст challenge».
Експерт: Олена Яновська (Лисенко) – зоозахисниця, фахівець благодійного фонду «ХЕСЕД — ШААРЕ ТИКВА».

Ми охоче беремо участь у такого роду проектах, бо формуваня свідомої соціальної та громадянської позиції студентської молоді — одне з пріоритетних завдань освітнього процесу в ХКТЕК.

Завідувач бібліотеки О.М. Менткевич