Тиждень фахівців циклової комісії економіки та ІТ

8 по 12 квітня в Харківському кооперативному проходив Тиждень фахівців циклової комісії економіки та інформаційних технологій «Вчимось будувати майбутнє зараз».

Відкриття тижня відбулося під гаслом «Ми знаємо достатньо, вміємо багато».

Успішний старт Тижня фахівців почався з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» під назвою «Захопливий світ фінансів». Гра проводилася серед студентів ІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».  Родзинкою гри була присутність «магістрів фінансової справи» – голови циклової комісії економіки та інформаційних технологій Бочарової Н.С. і заступника головного бухгалтера коледжу Уманець І. М., які разом зі студентами брали участь у грі.

10 квітня серед студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» була проведена бізнес гра-тренінг Cash Flow (Грошовий потік). Проведення цієї гри дало можливість студентам підвищити свій рівень фінансової кмітливості, розібратися в азах фінансової грамотності, тому що стати фінансово незалежною може кожна людина — потрібно лише бажання діяти!

Кульмінацією Тижня фахівців став Професійний батл «Вчіться з нами, вчіться у нас!». На цьому святі професіоналізму, кмітливості, творчості та креативу запалювали зірки — студенти ІІІ курсу спеціальностей «Облік і оподаткування» — команда «Шамани» та «Фінанси, банківська справа та страхування» — команда «Woman bank».

Гостями свята, а одночасно і членами журі були випускники коледжу — професіонали своєї справи, фахівці різних напрямків.

Гавриленко Карина – супервайзер ПАТ ПриватБанк;

Войт Артур – ведучий оцінювач нерухомого майна Оціночно-юридичного бюро «Консулат»;

Дудка Дар`я – старший спеціаліст з продажу роздрібних продуктів Альфа банк;

Ковальов Руслан – інтернет-маркетолог  ІТ компанії «ТАПМЕДІЯ».

Професійний батл складався з чотирьох конкурсів. Перший конкурс — привітання «Знайомтесь: це — ми», де команди ознайомили всіх присутніх з особливостями своїх професій.

Другий конкурс «Розминка» дав  можливість проявити командам свої професійні знання зі спеціальностей.

Третій конкурс — «Дебати», в якому капітани повинні були представити свою майбутню професію з найкращого боку та показати її переваги  й унікальність.

І в останньому конкурсі — «Руйнівники міфів» — командам необхідно було продемонструвати свої творчі, хореографічні та авторські здібності руйнуючи міфи про свої професії.

Переможцем конкурсу «Вчіться з нами, вчіться у нас» стала команда групи Б-357 «Шамани», капітан Шияненко Катерина.

Директор коледжу, Катерина Петрівна, привітала  команди та  побажала їм успіхів як у навчанні, так і в майбутньому професійному становленні.