Фасилітація – провідна форма активного освітнього процесу

Здійснення підготовки висококваліфікованого фахівця вимагає умілого використання різноманітних форм організації освітнього процесу. На цикловій комісії харчових технологій та ресторанного бізнесу розглядають навчання як взаємодію викладача, студента та практичного працівника, у процесі якої краще засвоюються знання та відпрацьовуються практичні навички.

Особливе сприйняття та засвоєння вивченого матеріалу відбувається в умовах виробничого середовища. Саме для цього викладачами Кащавцевою Л.Г.  та Кудайнетовою Т.А. були проведені заняття в готельно-ресторанному комплексі «Харків-Палас»для студентів груп ТХ-324, ТХ-325.

Майбутні технологи мали можливість на конкретних прикладах ознайомитись з організацією виробництва та праці, розширити свою обізнаність з фахових дисциплін, а головне – поспілкуватися з професійними  працівниками – менеджером відділу кадрів Наталією та менеджером бенкетної служби Русланом. У вільному спілкуванні студенти відчули себе як лідери, керівники та  учасники процесів обслуговування гостей. Проведення майстер-класів у форматі воркшопу, спілкування з випускниками коледжу, нині досвідченими працівниками – кухарем Митровкою Аліною, кондитером Болобоном Сергієм, барменом Мірошніченком Ігорем, офіціантом Дерийовим Максимом, збагатили  досвід майбутніхспеціалістів, наповнили їх яскравими враженнями.
Попереду технологічна практика, і студенти вже подумки побачили себе на виробництві та відчули смак обраної спеціальності.

Циклова комісія харчових технологій та ресторанного бізнесу