ХVІ науково-практична конференція студентів ЗВО Укоопспілки

width=

21 травня 2019 у Полтавському університету економіки та торгівлі (ПУЕТ) пройшла шістнадцята науково-практична конференція студентів закладів вищої освіти споживчої кооперації України «Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства».

Наш коледж цього року представляли студенти третього курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Кряж Владислава та Семенов Амір (група Б-357) з доповіддю «Засоби автоматизації багатокритеріального вибору».

width=

Виступ наших студентів отримав високу оцінку як від організаторів конференції, так і від учасників, адже практична спрямованість дослідження та доступність використання на будь-якому підприємстві  завжди викликають зацікавленість. Лаконічність та конкретність викладеного матеріалу, підкріплена засобами візуалізації та харизматичним виступом, зробили свою справу.

Гостинність організаторів конференції – співробітників ПУЕТ говорить про серйозне ставлення до події та її учасників. Усе пройшло на високому професійному рівні, адже зустрічали нас як дорогих гостей, організували екскурсію славетним містом.

Ректор університету доктор історичних наук Олексій Олексійович Нестуля говорив зі студентами – учасниками конференції на рівних. Адже вони вже не просто студенти, вони науковці та дослідники, які вийшли за межі підручників, а дехто – й за межі навчального закладу, надаючи поради підприємствам та організаціям.

width= width=

Дякуємо організаторам конференції за спілкування та можливість спостерігати за науковими інтересами нашої молоді; адміністрації ХКТЕК та колегам – за підтримку та довіру. Ну а я як науковий керівник щиро вдячна Владі та Аміру за небайдужість, наполегливість та самостійність.

Викладач Москаленко О.В.