Вишиванка — мамин оберіг

16 травня у Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі відбулося масштабне свято.

Цей захід об’єднав три дати, досить нові у нашій культурній традиції, але такі світлі та прекрасні, що всі ми з нетерпінням чекаємо їх кожного травня – День матері у другу травневу неділю, День сім’ї 15 травня та День вишиванки у третій травневий четвер.

Свято яскраво відкрили дівчата «Рушниковим дефіле».

На сцені звучали зворушливі пісні про маму та вишиванку у виконані хору й соліста Дениса Савенка, витончена поезія  Анастасії Петрової  у супроводі скрипальки Анни Фомичової.

Хореографічний колектив «Перлина» зачарував весняним хороводом та танцем «Україно моя».

Урочисто вітали подяками та теплими словами батьків найкращих студентів.

Своє музичне привітання до свята подарувала сім’я  студентки групи РХ-129 Лілії Ястребової. Їхня пісня змусила замислитися про збереження родинних цінностей.

Хай  і надалі  в нашому коледжі  найкращі свята збирають найрідніших людей, щоб разом зберігати й примножувати традиції,  радіти успіхам і талантам  студентської молоді.

Організатор свята
Оксана Миколаївна Менткевич