І етап ХХ Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика

У коледжі відбувся І етап ХХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяло участь 32 студенти усіх спеціальностей.

Уже удвадцяте цей мовний марафон зібрав знавців і шанувальників української мови позмагатися в мовознавстві та красномовстві.

Конкурс відкрила заступник директора Азовська Валентина Петрівна, щирим словом надихнувши студентів на виконання складних і водночас цікавих завдань.

Учасники довели, що не з чуток знають про милозвучність, лексичне багатство,  граматичне розмаїття української мови; упорались вони і з  творчим завдання на філософську тему.

Хай переможуть найсильніші! Але ж і організатори, й учасники конкурсу головною метою вважають піднесення престижу української мови серед молоді, бо всім нам небайдужа доля державної мови в Українській державі.

Т.В. Лавренко