Радіодиктант національної єдності

8 листопада  студенти й викладачі Харківського кооперативного разом з усіма українцями написали диктант національної єдності, перевіривши свою правописну вправність і відчувши справжнє єднання навколо його величності  рідного слова.

В  аудиторії було святково й гамірно. Студенти першого, другого, третього курсів, викладачі,  директор,  заступники   —  усі з нетерпінням і хвилюванням чекали, яким же цього року буде радіодиктант національної єдності. Гамір одразу вщух, щойно зі студії Першого національного  пролунала назва: «Від бересту — до «цифри».

Подумати було над чим! Тут і  непрості випадки пунктуації, і написання, що потребують знання нової редакції чинного правопису, але складність диктанту тільки додавала учасникам завзяття.

Відправивши фотокопії диктантів у студію для перевірки, студенти й викладачі ділилися враженнями, обговорювали найскладніші моменти, і серед учасників були-таки ті, хто написав «цифру» в лапках!

Розуміючи, що престиж рідної мови — це стратегічно важливе питання для українців, будемо й надалі вдосконалювати  своє володіння українською. Зустрінемося за рік на наступному радіодиктанті національної єдності.

Т.В. Лавренко