День нашої писемності

Харківський кооперативний відсвяткував День української писемності й мови чудовою постановкою «Наталки Полтавки» Івана Котляревського — п’єси, що поклала початок українському слову в драматургії. Це вже третя наша вистава за цією п’єсою, і щоразу  актори, учасники клубу «Оберіг», вражають глядачів справжньою майстерністю, артистизмом і щирістю.

Вистава сприймається на одному диханні. Кохання й розлука, батьки і діти, справжня дружба, істинне  благородство — ці вічні питання, порушені в п’єсі Котляревського, студенти інтерпретували з усім своїм юнацьким запалом.   Сценічне дійство  просто бере в полон кожного глядача, котрий знається на театрі. І кожен розуміє, яка титанічна праця великого колективу однодумців прихована за сорока хвилинами постановки!

Ролі виконували:

• Наталка — Анастасія Крайнюк, група ТХ — 326
  • Горпина Терпилиха — Даяна Голік, група ТО — 403
  • Петро — Єгор Долгополов, група ТО — 205
  • Микола — Денис Савенко, група РХ-129
  • Возний Тетерваковський — Олександр Гришин, група ТХ — 228
  • Виборний Макогоненко — Дмитро Богданов, група ТХ-229

Вокальні партії  виконав ансамбль “Сяйво“(художній керівник С.П. Бєляєв), солістка — Тетяна Топчий, студентка групи ТМ-289.

Хореографічне оформлення створила студія танцю «Перлина» (художній керівник К.Ю. Король)

Постановку здійснено під керівництвом Т.С. Яровенко та Т.В. Лавренко.

Даяна Голік, талановита виконавиця ролі Терпилихи, студентка четвертого курсу, після вистави поділилася своїми емоціями: «Мене переповнюють почуття! Я дуже рада, що  в моєму студентському житті був наш клуб «Оберіг». Аж не віриться, що на цій сцені я більше не гратиму. За два тижні починається практика, а там і випуск… Я  кайфую на сцені! Мене просто живлять емоції, які я отримую, коли граю роль. Докладу максимум зусиль, щоб поряд з улюбленою роботою в моєму житті була й сцена!»

Тетяна Сергіївна Яровенко, керівник клубу «Оберіг»: «І хоч наша сцена не вражає масштабами, а актори поки що не мають світової слави, проте все було так круто! Дякую, дорогі студенти, що погоджуєтесь на всі наші авантюри і вчите величезні тексти! Дякую, що маю таку прекрасну роботу і можливість творити!»

День нашої писемності пройшов у коледжі насичено і яскраво.  А в колективі шанувальників мистецтва слова вже народжуються нові сміливі творчі задуми, тож to be continued…

Т.В. Лавренко