Участь у ІІ конкурсі Scoolarship Ukraine

Прагніть не до успіху,
а до цінностей, які він дає.

А. Ейнштейн

Студентка нашого коледжу з групи Ф-320 під керівництвом Рибак І.Л. взяла участь у ІІ конкурсі  Scholarship в Україні для студентів коледжів та університетів, який стартував у вересні 2019 року.

Scoolarship Ukraine – це  мотивація обдарованої української молоді, яка хоче навчатися та розвиватися у своїй країні.

Наша студентка провела дослідження на тему «Залучення молоді до робочих спеціальностей як тренд на українському ринку праці. Яких заходів слід вжити?»  і за результатами дослідження  підготувала статтю, в якій запропонувала шляхи вирішення проблеми.

Підготовлена робота була надіслана конкурсній комісії.

Який би результат ми не отримали, найціннішим вважаємо набуття студенткою дослідницького досвіду і долучення до вирішення актуальної проблеми  подолання  безробіття молоді.

Бажаємо  успіхів нашій студентці!

Керівник І.Л. Рибак